У Харкові відзначили 25-річчя з дня виведення радянських військ з Афганістану
12:49 15.02.2014
Всі новини

Мітинг-реквієм, присвячений 25-й річниці виведення радянських військ з Афганістану, відбувся сьогодні, 15 лютого, біля пам'ятника загиблим воїнам-афганцям.
У заході взяли участь заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, заступник голови Харківської облдержадміністрації Василь Хома та заступник голови обласної ради Людмила Давидова.
«Сьогодні дуже важливий для нас день: 25 років тому закінчилася війна, і останній радянський солдат покинув територію Афганістану. Важко уявити собі, яку кількість життів було врятовано, починаючи з цього дня, врятовано завдяки тому, що сталося виведення військ. І, звичайно ж, це сумний день, тому що сьогодні ми згадуємо тих, хто не дожив і до дня виведення військ, і до сьогоднішнього дня. Воїни-афганці - народ стійкий, мудрий і сумлінний, їхній рух у Харкові дуже міцний. Вони допомагають один одному, сім'ям загиблих. Міська влада також робить все, що в її силах і можливостях», - підкреслила заступник міського голови.
Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що місто виплатило матеріальну допомогу інвалідам I групи війни в Афганістані у розмірі 2 тис. грн. За її словами, влада працює не тільки з громадськими афганськими організаціями, але й індивідуально з кожним, хто звернувся по допомогу.
Під час заходу учасники мітингу поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.
«Сьогодні дуже важливий для нас день: 25 років тому закінчилася війна, і останній радянський солдат покинув територію Афганістану. Важко уявити собі, яку кількість життів було врятовано, починаючи з цього дня, врятовано завдяки тому, що сталося виведення військ. І, звичайно ж, це сумний день, тому що сьогодні ми згадуємо тих, хто не дожив і до дня виведення військ, і до сьогоднішнього дня. Воїни-афганці - народ стійкий, мудрий і сумлінний, їхній рух у Харкові дуже міцний. Вони допомагають один одному, сім'ям загиблих. Міська влада також робить все, що в її силах і можливостях», - підкреслила заступник міського голови.
Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що місто виплатило матеріальну допомогу інвалідам I групи війни в Афганістані у розмірі 2 тис. грн. За її словами, влада працює не тільки з громадськими афганськими організаціями, але й індивідуально з кожним, хто звернувся по допомогу.
Під час заходу учасники мітингу поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.
Останні новини
12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори





























