У Єдиному дозвільному центрі збільшиться кількість адміністраторів

13:19 28.09.2011
Всі новини
У Єдиному дозвільному центрі збільшиться кількість адміністраторів

У Єдиному дозвільному центрі Харкова тепер працюватимуть 27 державних адміністраторів. Таке рішення депутати Харківської міської ради ухвалили сьогодні, 28 вересня, на засіданні сесії.


Згідно з рішенням сесії, загальна кількість працівників центру зросла на 10 осіб.
Крім того, як зазначив директор Департаменту підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради Андрій Проскурін, наступного року отримати дозвільні документи можна буде тільки через держадміністраторів.
«Сьогодні в центрі працюють 27 дозвільних органів, і, порівняно з минулим роком, ми очікуємо, що за дозвільними документами звернеться удвічі більше підприємців», - зазначив директор департаменту.
 
У Єдиному дозвільному центрі збільшиться кількість адміністраторів
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту