У Харкові пройшов фінал Вищої української ліги КВК

16:55 02.12.2011
Всі новини
У Харкові пройшов фінал Вищої української ліги КВК

Фінал Вищої української ліги КВК відбувся 1 грудня в харківському ККЗ «Україна».


За звання чемпіона змагалися вісім найкращих команд з України та Росії: збірна Батайська - ДДТУ, «Бомба» (Млинів), «Другой мир» (Луганськ), збірна КПІ (Київ), «Наше серебро» (збірна Костромської губернії), «Кембридж» (Київ), «R2D2» (Харків), збірна портових міст (Південний-Миколаїв).
Переможцями Вищої української ліги КВК 2011 року стала команда «Наше серебро» (збірна Костромської губернії), яка набрала 9,9 бала. На другому місці - харківська команда «R2D2» (9,8 бала), на третьому - збірна портових міст (9,7 бала).
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту