У Дзержинському районі з'явився ще один дитячий садок
18:22 20.09.2012
Всі новини

У Дзержинському районі сьогодні, 20 вересня, відкрився новий дитячий садок №279.
Вихованців установи та їхніх батьків прийшли привітати з відкриттям Харківський міський голова Геннадій Кернес і народний депутат України Валерій Писаренко.
В дитсадку відкрито дві групи для 45 малюків. З урахуванням побажань батьків в установі буде функціонувати група для дітей раннього віку в 9-годинному режимі (з 8:00 до 17:00) і група для дітей дошкільного віку в 12-годинному режимі (з 7:00 до 19:00). В результаті реконструкції дитячий садок був капітально відремонтований, введені в експлуатацію харчоблок, пральня, медичний блок, ігрові кімнати. Відновлення дитячого садка обійшлося майже в 1,6 млн грн, у тому числі 1,3 млн грн з міського бюджету, 244 тис. грн - залучені кошти.
«Сьогодні у нас велике свято: після восьмирічної перерви ми відкриваємо дитячий садок «Мішутка». Сьогодні дитячим сміхом і усмішками наповняться перші дві групи. Я обіцяю, і, думаю, Валерій Писаренко приєднається до мене: ми зробимо все, щоб наступного року всі шість груп почали роботу. Ми повернули в комунальну власність міста чимало дитсадків, в яких раніше знаходилися швейні виробництва, кондитерські цехи, в деяких навіть були лазні. Я пропоную всім об'єднатися заради одного: щоб наші діти були щасливими. Нехай діти відкривають тут свої таланти, а їм в цьому допомагатимуть їхні другі батьки - добрі, чуйні педагоги. Дякую всім, хто цей садочок створював», - зазначив Харківський міський голова.
Геннадій Кернес і Валерій Писаренко вручили дітям та вихователям подарунки: ноутбук з доступом до Інтернету, оргтехніку, прасувальний прес, плазмовий телевізор, музичний центр, набори для творчих занять. Крім того, дітей та їхніх батьків запросили на виставу в Харківський дельфінарій «Немо».
«Мені щоразу приємно відкривати подібні заклади, адже ніхто не вірив, що їх можна повернути до нормального життя. Цей садочок - яскравий і показовий приклад роботи тих людей, які об'єднали зусилля і створили об'єкт, який демонструє, що місто відроджується і розвивається. Радує, що в Харкові є команда, націлена на такі досягнення. Те, що тут багато щасливих і радісних дітей, - ще одне тому підтвердження. Хочу побажати всім, хто працюватиме тут з дітками, щоб садочок наступного року став ще більшим і щоб у нього було довге, світле і щасливе майбутнє», - підкреслив Валерій Писаренко.
Довідка. Дитячий садок «Мішутка» був створений в 1964 році як відомчий дошкільний навчальний заклад Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, розрахований на шість груп (110 місць). У 2004 році у зв'язку зі зменшенням кількості дітей на підприємстві було прийнято рішення про реорганізацію навчально-виховного комплексу «Соколя» шляхом злиття дошкільного та шкільного підрозділів. У приміщенні дитячого садка розмістився Центр дитячої та юнацької творчості, який також входив до складу навчально-виховного комплексу «Соколя». У серпні 2011 року приміщення за адресою: Новопрудна, 1, передане в комунальну власність міста для відновлення в ньому дитсадка.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів


































































