У частині Київського району тимчасово немає води

10:52 15.05.2014
Всі новини
У частині Київського району тимчасово немає води

У будинках кількох районів Харкова сьогодні, 15 травня, припинено водопостачання.

Як повідомили в КП «Харківводоканал», це пов'язано з аварійно-відновлювальними роботами на водопровідних мережах. 

Так, води немає за наступними адресами: 
- у Київському районі: пров. 1-й Омський, 1-34; пер. 2-й Омський, 1-20; в'їзд 1-й Омський, 1-20; в'їзд 2-й Омський, 1-15; в'їзд 3-й Челюскінський, 1-40; вул. Вологодська, 1-48; вул. Омська, 40-50; 
- у Дзержинському районі: вул. Заводу «Комсомолець», 37; вул. Ахсарова, 23; пр. Перемоги, 51-б, 53а; 
- у Жовтневому районі за адресою: пр. Ілліча, 11/13. 

У сел. П'ятихатки вода тимчасово подається з пониженим тиском. 

Водопостачання відновлять до 20:00 сьогоднішнього дня.
У частині Київського району тимчасово немає води
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту