У «Боммері» глядачів чекає «Вікенд з вікінгами»

15:44 21.06.2012
Всі новини
У «Боммері» глядачів чекає «Вікенд з вікінгами»

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів на вихідних презентує в Харкові серію фестивальних показів «Вікенд з вікінгами».


Як повідомляє інформагенство «Status Quo», у кінотеатрі «Боммер» глядачі зможуть переглянути фільми з Данії, Норвегії, Фінляндії і Швеції. 

Програма показів:

23 червня:
16:00 - «Снігова анімація» (фільм представляє художня академія в Турку (Фінляндія), визнана найкращою анімаційною кіношколою 2012 року);
18:00 - «Міс Швеція» (шведські короткометражки на жіночу тематику: емансипація, гендерна рівність, життя жінки у в'язниці).

24 червня:
16:00 - «Зі Скандинавії з любов'ю» (про іноземців у Скандинавії і скандинавів за кордоном);
18:00 - «Північні фрики» (чорний гумор, зомбі, велетні і темні куточки людської душі в скандинавських короткометражках).

Фестиваль одночасно пройде в кількох великих містах України.

Фільми демонструють мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами. Фестиваль пройде за сприяння Посольства Фінляндії в Україні.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту