У 25 лікувальних установах міста міняють вікна на пластикові

11:25 22.02.2013
Всі новини
У 25 лікувальних установах міста міняють вікна на пластикові

У 25 лікарнях і поліклініках Харкова міняють старі вікна на нові, пластикові.


Про це вчора, 21 лютого, під час прямої телефонної лінії в газеті «Харьковские известия» повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат.

Він зазначив, що будівлі лікувальних установ ремонтують згідно постанови Кабінету Міністрів щодо реалізації заходів Кіотського протоколу ООН.

Юрій Сороколат розповів, що проект по заміні вікон в медустановах міста реалізується на конкурсній основі. Так, з усіх лікувальних установ 25 подали необхідні за умовами конкурсу документи. Конкурс розпочався навесні минулого року. 

Як зазначили фахівці департаменту, роботи були розпочаті в серпні минулого року. Через погодні умови в усіх медичних установах не вдалося повністю завершити роботи. Цього року вони продовжаться. На сьогоднішній день вікна замінили в міському перинатальному центрі, міському пологовому будинку №1, лікарнях №7, 8, 17, 18, 13, поліклініках №5, 11, 13. Роботи по заміні вікон та утеплення фасадів дозволили зробити будівлі більш енерго- і теплозберігаючими.

Довідка. Кіотський протокол - міжнародний документ, який зобов'язує держави, які його ратифікували, скоротити або стабілізувати викиди парникових газів в атмосферу в порівнянні з рівнем 1990 року, прийнятого за базовий. Протокол був прийнятий у Кіото (Японія) в грудні 1997 р. на додаток до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та набув чинності 16 лютого 2005 р.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту