У 2013 році в Харкові відкриють дев'ять територіальних центрів надання адмінпослуг
15:50 25.06.2013
Всі новини

До кінця року в місті планується відкрити 9 територіальних структурних підрозділів Центру надання адміністративних послуг.
Про це сьогодні, 25 червня, під час засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин повідомила начальник управління підприємництва та дозвільних процедур Ірина Синицька.
Вона зазначила, що у зв'язку з планованим розширенням кількості послуг, що надаються центром, до кінця року планується відкрити територіальні центри на базі дев'яти районних адміністрацій. Зараз у цьому напрямку йде підготовча робота.
Ірина Синицька зазначила, що необхідність у територіальних центрах також виникла через збільшення кількості звернень - до 600 на день. За її інформацією, за п'ять місяців 2013 року за документами дозвільного характеру до центру звернулося 40 тис. 46 суб'єктів господарювання, що майже на 10% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Співробітниками центру видано 7 тис. 166 пакетів документів, надано 17 тис. 610 консультацій.
Начальник управління також повідомила, що для отримання адмінпослуг до центру звернулося 4 тис. 535 заявників.
Нагадаємо, Центр надання адміністративних послуг працює в Харкові на базі Єдиного дозвільного центру (Червоношкільна набережна, 26) з травня 2012 року.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів