Цього року в Україні впроваджуватимуть «електронний уряд»
11:05 27.01.2012
Всі новини

Цього року в Україні впроваджуватимуть систему «електронного уряду».
Про це сьогодні, 27 січня, у Харкові на нараді з керівництвом кількох областей України заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.
«Потрібно створити прозорі умови доступу громадян і бізнесу до адміністративних та інших послуг, що їх надають центральні органи виконавчої влади. Цього року система «електронного уряду» обов'язково запрацює, принаймні, у тестовому режимі. Я прошу вас почати таку саму роботу в регіонах. А міністерство надасть вам у цьому необхідну допомогу», - зазначив міністр.
Анатолій Близнюк також повідомив, що електронний документообіг будуть упроваджувати і в інших структурах, наприклад, Державного архітектурно-будівельного контролю. «Наприклад, ДАБК усю нормативну документацію вносить у комп'ютер. Людина готує і подає в електронному вигляді всі необхідні документи. Їх аналізує спеціальна програма, і якщо документи достовірні, людина приходить, платить і забирає свій проект», - підкреслив Анатолій Близнюк.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів