Три харківських команди пройшли до чвертьфіналу Слобожанської ліги КВК

09:40 26.03.2012
Всі новини
Три харківських команди пройшли до чвертьфіналу Слобожанської ліги КВК

Три харківських команди КВК пройшли до чвертьфіналу Центральної Слобожанської ліги Клубу веселих і кмітливих.


1/8 фіналу відбулася в п'ятницю, 23 березня, у ККЗ «Україна». У турнірі взяли участь 12 команд з різних міст України та Росії.

За підсумками гри в наступний етап пройшло сім команд КВК, а саме: «Відпочиваємо разом» (Хмельницький), «ДПІ» (Донецьк), «П'ятниця 23» (Ростов-на-Дону) та три команди з Харкова - «З покоління в покоління», «Слідство ведуть», «Збірна «Турбоатом».
Три харківських команди пройшли до чвертьфіналу Слобожанської ліги КВК
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту