Тренування Євробаскету-2015 проходитимуть на трьох аренах

16:42 06.11.2012
Всі новини
Тренування Євробаскету-2015 проходитимуть на трьох аренах

Тренування під час Євробаскету-2015 проводитимуть у Палаці спорту на пр. Маршала Жукова, спортзалі Національного технічного університету «ХПІ» та в ДЮСШ №7.


Про це сьогодні, 6 листопада, під час прямої лінії в газеті «Вечерний Харьков» повідомив директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Олексій Чубаров.

Він зазначив, що ці спортивні зали приведуть до належного стану згідно з вимогами Європейської федерації баскетболу. Реконструкцію планують почати, коли буде виділено кошти.

«Гроші ми зможемо отримати, коли буде затверджено програму підготовки чемпіонату. На сьогодні ми її формуємо, після чого надішлемо в профільні департаменти. Вони внесуть свої пропозиції і поправки, після чого ми надішлемо програму в Київ. Коли документ затвердять на державному рівні, тоді ми зможемо вирішити питання з грошима і почати реконструкцію цих залів та інших об'єктів до Євробаскету», - уточнив Олексій Чубаров.
Тренування Євробаскету-2015 проходитимуть на трьох аренах
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту