Рівень освітленості Харкова збільшився

15:59 22.06.2011
Всі новини
Рівень освітленості Харкова збільшився

  Для реконструкції мереж зовнішнього освітлення Харкова в 2010 році освоєно 8,1 млн грн.


Ці кошти спрямували на обладнання якісного освітлення на 81 об'єкті міста, зокрема в 11 дитячих садках і 13 школах, у 5 установах охорони здоров'я, а також на реконструкцію 52 об'єктів вулично-дорожньої мережі та житлових мікрорайонів Харкова.
Про це 22 червня повідомила заступник директора Департаменту комунального господарства Марина Борисенко на засіданні постійної комісії з промисловості, економічного розвитку і власності.
«У результаті проведеної роботи рівень освітленості міста збільшився майже на 3% і становить у цілому на сьогоднішній день 79,4%», - зазначила директор департаменту Марина Борисенко.
Вона також повідомила, що економічний ефект від упровадження енергоощадних технологій становив у 2010 році 45 млн грн.
Розглянувши питання енергоощадних технологій в міському господарстві на базі розробок провідних промислових підприємств Харкова, депутати звернулися до доповідача з пропозицією деталізувати комплексну міську програму з упровадження енергоощадних технологій в усіх напрямках і подати її на розгляд профільної комісії.
Також члени комісії проаналізували й дали позитивну оцінку перебігу виконання «Міської цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу» в Харкові за підсумками чотирьох місяців поточного року.
Рівень освітленості Харкова збільшився
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту