Техобгрунтування сміттєпереробного заводу пройшло експертизу
10:12 11.06.2013
Всі новини

Технічне обгрунтування заводу з переробки сміття, який побудують на території Дергачівського полігону, пройшло експертизу.
Про це повідомив радник Харківського міського голови Фазіль Аббасов.
За його словами, цю процедуру провели європейські ескперти. Зараз фахівці з Німеччини та Словенії розробляють робочу документацію. Найближчим часом ці документи чекає держінвестекспертиза.
Також Фазіль Аббасов повідомив, що підготовка до будівництва підприємства йде за графіком. З питання фінансування Харків працює відразу з декількома великими банками.
Зазначимо, на підприємстві будуть сортувати сміття: папір (картон), пластмасу, скло, жерсть, алюмінієві банки (фольга), комбіновані відходи. Також створять систему для збору і перекачування полігонного газу та електростанцію - для виробництва з полігонного газу електроенергії. Передбачається, що за рік підприємство буде переробляти близько 300 тис. т відходів.
Сміттєпереробний завод планується побудувати за два роки. Проект будівництва заводу розробить київське ТОВ НВО «Рассвет-Енерго».
Останні новини
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції