Створено комісію з контролю за видачею техумов на будівництво
16:55 03.08.2011
Всі новини

Виконавчий комітет Харківської міської ради створив комісію з контролю за видачею технічних умов на будівельні об'єкти. Відповідне рішення ухвалено сьогодні на засіданні виконкому.
Як повідомила заступник начальника управління містобудування та архітектури Наталія Артибаш, комісію створено за розпорядженням Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Комісія стежитиме за тим, щоб права фізичних та юридичних осіб при отриманні техумов не порушувалися. Зокрема, будуть контролюватися терміни їхньої видачі комунальними підприємствами. На сьогодні цей термін не повинен перевищувати 10 днів.
Головою комісії призначили заступника Харківського міського голови - директора Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради Тетяну Овіннікову. До комісії також увійшли фахівці кількох департаментів Харківської міськради, представники підприємств «Харківські теплові мережі», «Харківкомуночиствод», «Харківміськгаз», «Харківські міські електричні мережі».
Останні новини
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень