Співробітники Харківської міськради здають кров для поранених бійців української армії
11:50 22.07.2014
Всі новини

Співробітники Харківської міської ради почали здавати кров для бійців української армії, поранених у зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі.
Нагадаємо, з такою ініціативою виступив Харківський міський голова Геннадій Кернес. Перші 40 донорів-добровольців сьогодні, 22 липня, прийшли до Харківського обласного центру служби крові. Як зазначив заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, протягом наступних кількох днів приблизно така ж кількість працівників міськради щодня здаватиме кров. За його словами, таким чином працівники мерії висловлюють свою громадянську позицію, допомагаючи тим, хто сьогодні захищає країну.
«Ми намагаємося допомогти в цих непростих умовах усім, чим можемо. Сьогодні здаємо кров для поранених. Раніше відправили бригади, сформовані з працівників комунальних підприємств, на відновлення системи водопостачання в Слов'янську, а також контактної транспортної мережі. Давно вже надаємо посильну допомогу біженцям із зони АТО. Загалом, місто робить все, що може», - повідомив заступник міського голови. Сам Ігор Терехов також сьогодні здав кров.
Як розповів головний лікар Харківського обласного центру служби крові Вадим Яворський, потреба в донорах по Харківській області становить 200-250 чоловік на день. Центр приймає щодня близько 100 донорів, які здають до 50 л крові. Прийом проходить щоденно з 8:00 до 15:00. Крім цієї установи здати кров у Харкові можна в міській лікарні № 25.
За словами Вадима Яворського, у військово-медичний клінічний центр Північного регіону, де проходять лікування поранені, спрямовується близько 10% крові, зібраної в Харківській області. Він зазначив, що кров є продуктом, що швидко псується, тому банк крові потребує щоденного оновлення.
«Ми намагаємося допомогти в цих непростих умовах усім, чим можемо. Сьогодні здаємо кров для поранених. Раніше відправили бригади, сформовані з працівників комунальних підприємств, на відновлення системи водопостачання в Слов'янську, а також контактної транспортної мережі. Давно вже надаємо посильну допомогу біженцям із зони АТО. Загалом, місто робить все, що може», - повідомив заступник міського голови. Сам Ігор Терехов також сьогодні здав кров.
Як розповів головний лікар Харківського обласного центру служби крові Вадим Яворський, потреба в донорах по Харківській області становить 200-250 чоловік на день. Центр приймає щодня близько 100 донорів, які здають до 50 л крові. Прийом проходить щоденно з 8:00 до 15:00. Крім цієї установи здати кров у Харкові можна в міській лікарні № 25.
За словами Вадима Яворського, у військово-медичний клінічний центр Північного регіону, де проходять лікування поранені, спрямовується близько 10% крові, зібраної в Харківській області. Він зазначив, що кров є продуктом, що швидко псується, тому банк крові потребує щоденного оновлення.
Останні новини
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції











































