Сміття, зібране на суботниках, безкоштовно утилізують у Дергачах
13:32 15.03.2012
Всі новини

Дергачівський полігон твердих побутових відходів безкоштовно прийматиме сміття, зібране на суботниках, від організацій та підприємств.
Про це сьогодні, 15 березня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін.
«Ми ввели в експлуатацію новий полігон побутових відходів у Дергачах. Тут сміття, зібране на суботниках, прийматимуть на утилізацію безкоштовно. Це стосується всіх організацій і підприємств, які прибиратимуть сміття на територіях житлових будинків, лікарень, шкіл і дитячих садків», - зазначив директор департаменту.
Віктор Кітанін підкреслив, що на утилізацію сміття за реєстраційними списками видаватимуть талони, контроль за їх видачею покладуть на районні адміністрації. У талоні буде вказано номер автомобіля і назву організації. На підставі цього документа на Дергачівському полігоні прийматимуть транспорт, усі дані записуватимуть до реєстраційного журналу.
Директор департаменту відзначив, що точну кількість сміття прогнозувати важко, але, однозначно, його буде менше, ніж у попередні роки. Як пояснив Віктор Кітанін, це зумовлено тим, що в місті практично не залишилося стихійних звалищ.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів