Словаччина подякувала Геннадію Кернесові за проведення чемпіонату Європи з бодібілдингу
14:26 31.05.2013
Всі новини

Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 31 травня, провів зустріч з керівництвом оргкомітету чемпіонату Європи з бодібілдингу та фітнесу.
Президент Всесвітньої федерації фітнесу та Всесвітньої федерації культуризму WFF-WBBF (Латвія) Едмундас Даубарас подякував Геннадієві Кернесу за те, що місто на високому рівні приймає чемпіонат.
При цьому офіційний представник організації в Словаччині Любомир Мартинка вручив міському голові від словацького уряду подячну грамоту за те, що Харків приймає чемпіонат Європи. «Віце-прем'єр особисто дякує вам за те, що ви взяли сміливість прийняти у себе в місті настільки велику команду країн-учасниць», - зазначив Любомир Мартинка.
Як розповів Едмундас Даубарас, останнім часом Словаччина щорічно приймає у себе чемпіонати світу з бодібілдингу та фітнесу, частково їх спонсуючи. Тепер сторони мають намір обговорити можливість проведення в майбутньому чемпіонату світу в Харкові.
Нагадаємо, Чемпіонат Європи з бодібілдингу та фітнесу серед аматорів відбудеться у суботу, 1 червня, у ККЗ «Україна». Початок фіналів - о 19:00.
Останні новини
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції


























