Школу рівних можливостей обладнали спецпідйомниками
14:16 29.08.2011
Всі новини

До початку нового навчального року в загальноосвітній школі №124 міста Харкова, відомій як «школа рівних можливостей», установили ліфт, за допомогою якого школярі з особливими потребами тепер можуть підійматися на всі поверхи школи.
Також у будівлі обладнали спеціальний підйомник у їдальню і додатковий спеціалізований санвузол.
«Міська влада взяла на себе зобов'язання з реалізації високих соціальних стандартів і виконала їх, - підкреслила член виконавчого комітету Харківської міської ради, віце-президент Харківської організації інвалідів «Креавіта» Олена Шингарьова. - Завдяки залученню бюджетних коштів та коштів соціально відповідального бізнесу, нам вдалося досягти того, що тепер школярі з особливими потребами можуть навчатися не тільки в молодших, а й у будь-яких інших класах середньої школи №124».
Як повідомила директор школи Валентина Київська, у новому навчальному році тут почне працювати педагог-вихователь, який допомагатиме вчителям: зустрічати й проводжати дітей, супроводжувати до їдальні, спостерігати за ними на перервах.
«Для дітей з особливими потребами в нашій школі створено всі умови. Зокрема, обладнано пандуси до актової та спортивної зал. Цього року дедалі більше батьків висловлюють бажання віддати дітей у нашу школу. Якщо торік до нас прийшли вчитися троє дітей-інвалідів, то в цьому навчальному році таких дітей у нас буде вже п'ятеро», - зазначила директор школи.
Нагадаємо, що інноваційний для України проект створення школи рівних можливостей стартував у Харкові в 2010 році. Уперше діти з особливими потребами змогли здобувати освіту разом зі своїми однолітками у звичайній загальноосвітній школі.
Торік ЗОШ №124 прийняла у свої класи трьох учнів з особливими потребами: двох дітей, що пересуваються в інвалідних кріслах, - у 4-й клас і дівчинку з порушеннями опорно-рухової системи - у 3-й. Для особливих учнів у школі створили спеціальні умови: побудували пандус та адаптували санвузол. Також придбали спеціальний, обладнаний підйомником мікроавтобус, який щодня привозить дітей до школи і повертає їх додому.
«Для дітей з особливими потребами в нашій школі створено всі умови. Зокрема, обладнано пандуси до актової та спортивної зал. Цього року дедалі більше батьків висловлюють бажання віддати дітей у нашу школу. Якщо торік до нас прийшли вчитися троє дітей-інвалідів, то в цьому навчальному році таких дітей у нас буде вже п'ятеро», - зазначила директор школи.
Нагадаємо, що інноваційний для України проект створення школи рівних можливостей стартував у Харкові в 2010 році. Уперше діти з особливими потребами змогли здобувати освіту разом зі своїми однолітками у звичайній загальноосвітній школі.
Торік ЗОШ №124 прийняла у свої класи трьох учнів з особливими потребами: двох дітей, що пересуваються в інвалідних кріслах, - у 4-й клас і дівчинку з порушеннями опорно-рухової системи - у 3-й. Для особливих учнів у школі створили спеціальні умови: побудували пандус та адаптували санвузол. Також придбали спеціальний, обладнаний підйомником мікроавтобус, який щодня привозить дітей до школи і повертає їх додому.
Останні новини
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень















































