Прокуратура повернула місту через суд п'ять гектарів землі
16:23 03.07.2013
Всі новини

Прокуратура міста Харкова подала до суду позови на 35 млн грн по земельних ділянках площею 36 га, які громадяни і фірми використовують незаконно.
Про це сьогодні, 3 липня, на сесії Харківської міської ради повідомив в.о. прокурора міста Харкова Олександр Бондаренко. За його словами, у першому півріччі 2013 року було задоволено 13 позовів, за якими місту повернута земля площею 5 га, а міський бюджет поповнився на 1,9 млн грн.
Згідно зі звітом про стан законності в місті Харкові, особливу увагу прокуратура приділяла захисту прав і свобод у соціальній сфері. У 8 з 9 районів міста були виявлені факти безпідставної невиплати зарплати, щодо директорів 18 підприємств-боржників розпочаті кримінальні виробництва. Всього заборгованість на підприємствах зменшилася на 3 млн грн (до 24 млн грн), а заборгованість перед Пенсійним фондом зросла до 61 млн грн. П'яти керівникам комерційних підприємств був обмежений виїзд за кордон, оскільки вони систематично не виплачують зарплату і внески до Пенсійного фонду.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів