Президент схвалив пропозицію керівництва Харківщини залишити гроші від продажу стадіону на розвиток регіону

11:04 23.04.2013
Всі новини
Президент схвалив пропозицію керівництва Харківщини залишити гроші від продажу стадіону на розвиток регіону

Президент України Віктор Янукович схвалив ініціативу керівництва Харківської області щодо того, щоб кошти від продажу стадіону «Металіст» залишилися у регіоні.


Про це в ході програми «Від влади до громади» повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

«Президент України Віктор Янукович розглянув нашу пропозицію залишити всі кошти від продажу стадіону «Металіст» для завершення будівництва ряду об'єктів. Я сподіваюся, що найближчим часом процес продажу стадіону буде запущений. Вчора у нас відбулася телефонна розмова з президентом футбольного клубу «Металіст» Сергієм Курченко, який підтвердив своє бажання придбати стадіон і найближчим часом до облдержадміністрації, яка управляє стадіоном, він направить відповідного листа. Після цього буде розпочато процедуру, необхідну для продажу такого об'єкта, і по завершенні угоди, сподіваюся, найважливіші для регіону об'єкти отримають фінансування», - повідомив голова обладміністрації. «Президент схвалив наше бачення і зі свого боку пообіцяв зробити все, щоб всі кошти від продажу стадіону залишилися у Харківській області», - підкреслив Михайло Добкін.

Раніше Харківський міський голова Геннадій Кернес повідомив, що кошти від продажу стадіону можуть піти на закінчення будівництва ст. м. «Перемога» і створення нової транспортної розв'язки міста.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту