Президент Австрії зустрівся з харківськими дітьми
12:26 04.07.2014
Всі новини

З харківськими дітьми, які перебувають на оздоровленні в Австрії, зустрівся президент Австрійської Республіки Хайнц Фішер.
Вчора, 3 липня, 25 дітей з України, які перебувають на оздоровленні в Австрії завдяки підтримці і фінансуванню австрійської екологічної організації «Глобаль 2000», були прийняті Федеральним Президентом Австрійської Республіки Хайнцем Фішером. У складі української делегації було 10 дітей з Харкова та області, які лікувалися в Харківській дитячій лікарні №16 з приводу онкогематологічних захворювань.
Президент Австрії привітав дітей та побажав їм одужання. Він висловив щиру подяку всім, хто допомагає дітям, за багаторічну гуманітарну міжнародну допомогу.
Харківські діти передали президенту лист подяки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса. У листі, зокрема, говориться: «Глибоко вдячний за Вашу особисту участь і підтримку важкохворих дітей, настільки потребують проведення подібних оздоровчих акцій, особливо у світлі випробувань, які переживає наша держава».
Також діти подарували президенту книгу про Харків, фотоколаж, українські сувеніри, а також прочитали йому вірші і заспівали українських пісень.
Останні новини
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути







