Підприємців міста зобов'язують стежити за порядком біля їхніх об'єктів
12:39 19.04.2013
Всі новини

Харківських власників кафе та ресторанів зобов'язали стежити за порядком біля своїх об'єктів.
Про це сьогодні, 19 квітня, під час особистого прийому харківських медпрацівників у міській клінічній лікарні №8 повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.
За його словами, власники торгових та інших об'єктів часто забувають, що вони зобов'язані наводити порядок біля своїх кіосків, магазинів чи кафе. Особливо гостро це стосується власників об'єктів сфери громадського харчування, розташованих біля житлових будинків.
Як зазначив міський голова, підприємці повинні прибирати прибудинкову територію і не заважати відпочинку жителів прилеглих будинків. Зокрема, власника кафе «Джой» по вул. Корчагінців зобов'язали стежити, щоб відвідувачі закладу не шуміли в пізній вечірній і нічний час. Таку ж умову поставили й власнику кафе, розташованому в районі будинків №26 та 28 по вул. Велозаводській. Також Геннадій Кернес доручив профільним службам розібратися з наведенням ладу навколо пивних кіосків.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів











































































