Олімпійський чемпіон Олексій Торохтій отримав автомобіль (доповнено)
10:57 28.08.2012
Всі новини

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін сьогодні, 28 серпня, вручив ключі від автомобіля «Volkswagen Passat СС» чемпіону Олімпійських ігор у Лондоні Олексію Торохтію.
Автомобіль став подарунком від голови ХОДА і Харківського міського голови Геннадія Кернеса. «Ви виконали те, що обіцяли, ми також виконуємо свої обіцянки», - сказав Михайло Добкін.
У свою чергу, спортсмен зазначив, що отримання подарунка - це найприємніша емоція, яку він відчув після перемоги на Олімпіаді. «Це не перший мій автомобіль, але про машину саме цієї марки я мріяв. Дякую тим, хто повірив у мене, підтримав і оцінив мою перемогу. Я досі не можу усвідомити, що я взяв олімпійське «золото». 12 років я витратив на досягнення цієї мети, і мені важко осмислити, що її вже досягнуто. Тепер потрібно ставити перед собою нові завдання», - сказав Олексій Торохтій.
Довідка. Харків'янин Олексій Торохтій 6 серпня завоював золоту медаль у важкій атлетиці (до 105 кг) на ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні. У двох видах - ривок і поштовх - харківський важкоатлет показав результат 412 кг (185 і 227 кг відповідно).
Останні новини
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції