Олександр Новак бере участь у засіданні Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи

15:39 30.09.2011
Всі новини
Олександр Новак бере участь у засіданні Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи

Секретар міської ради Олександр Новак бере участь у засіданні Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи, яке проходить з 29 вересня до 1 жовтня в місті Ченстохова (Республіка Польща).


У рамках засідання проводять конференцію «Від співробітництва між місцевими владами до розширення меж Європейського Союзу», а також закрите засідання Президії Асоціації за участю представників міст Сен-Полтена (Австрія), Граца (Астрія), Регенсбурга (Німеччина) й Анкари (Туреччина).
На засіданні обговорюють результати Генеральної асамблеї в місті Анкарі, питання Форуму молоді 2012 року та спільні ініціативи членів Асоціації.

Довідка.
Асоціація міст-володарів Призу Європи була заснована 25 березня 1984 року в Удіне (Італія). Організація є добровільним об'єднанням всіх міст-володарів Призу Європи. Її метою є встановлення тісних зв'язків між членами організації. Мінімум раз на рік члени асоціації зустрічаються в одному з міст-володарів Призу Європи. Ці зустрічі - можливість обмінятися досвідом і розширити співпрацю. Акцент робиться на просуванні ідей європейської єдності та міжнародного розуміння.
На засіданні асоціації в місті Анкарі (Туреччина) 5-8 травня 2011 року місто Харків включили до складу вищого виконавчого органу Асоціації - Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи.
Олександр Новак бере участь у засіданні Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту