На харківських дорогах з'являться білі смуги для громадського транспорту

14:34 25.07.2011
Всі новини
На харківських дорогах з'являться білі смуги для громадського транспорту

Замість жовтих смуг на харківських дорогах з'являться білі смуги для руху громадського транспорту. Про це 25 липня на брифінгу повідомив директор Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міської ради Сергій Дульфан. 


«Жовтих смуг на магістралях Харкова більше не буде. Ми їх тепер не наносимо, тому що змінилася нормативна база державних будівельних норм щодо розмітки. Відповідно до нових нормативів, смуга руху для громадського транспорту має позначатися широкою білою смугою. Через реконструкцію доріг наносити їх зараз немає сенсу. Після закінчення дорожніх робіт ці смуги будуть нанесені разом із загальною розміткою», - зазначив директор Департаменту транспорту і зв'язку.
За його словами, завдання смуг для руху громадського транспорту - забезпечити більшу безпеку для пасажирів. «У Верховній Раді і в Управлінні ДАІ перебуває в розробці і на розгляді цілий ряд законодавчих і підзаконних актів, зміст яких полягає в тому, щоб посилити відповідальність учасників дорожнього руху за порушення, пов'язані з рухом або зупинкою на смугах для громадського транспорту. Планується, що штрафи збільшаться до 650-800 грн», - повідомив Сергій Дульфан.
За планом, білу смугу для руху громадського транспорту нанесуть на 11 магістралях міста.
Нагадаємо, у середині червня на пр. 50-річчя СРСР та пр. Леніна з'явилися спеціальні жовті смуги для руху громадського транспорту, якими звичайні автомобілі не мають права рухатися. Таке рішення Харківська міськрада ухвалила спільно з управлінням ДАІ в Харківській області з метою підготовки вулично-дорожньої мережі Харкова до Євро-2012.
На харківських дорогах з'являться білі смуги для громадського транспорту
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту