На поліпшення екології в місті витратять понад 9 мільйонів гривень

12:43 22.02.2012
Всі новини
На поліпшення екології в місті витратять понад 9 мільйонів гривень

На поліпшення екологічної ситуації в Харкові з бюджету міста спрямують  9,25 млн грн. 


Витрати на Програму охорони навколишнього середовища міста Харкова у 2012 році затвердили сьогодні, 22 лютого, на сесії Харківської міської ради.
Ці кошти, зокрема, використають на дослідження і паспортизацію Журавлівської, Павлівської та Гончарівської гребель (190 тис. грн), реконструкцію Лопанської та Журавлівської гребель (2,516 млн грн). Крім того, передбачається спрямувати понад 1,2 млн грн на придбання спецтехніки для КП «Благоустрій» Московського району, розробку документації нової очисної установки на комплексі «Безлюдівський» (296 тис. грн) та ін.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту