На модернізацію шкільних їдалень витрачено 350 тисяч гривень
17:27 13.08.2013
Всі новини

На модернізацію обладнання шкільних їдалень в поточному році з міського бюджету було виділено 350 тис. грн.
Про це сьогодні, 13 серпня, в ході прямої телефонної лінії в газеті «Комсомольська правда в Україні» повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.
За її словами, стан шкільних їдалень детально вивчається з 2009 року. До цього часу столові працювали на обладнанні, яке не замінювалося 20-30 років. Робота з модернізації проводиться спільно з комунальним підприємством «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування». Так, у 2013 році для шкільних їдалень були придбані електроплити, електросковорідкі, електром'ясорубки та холодильне обладнання.
Ольга Деменко нагадала, що учні 1-4 класів отримують шкільні сніданки безкоштовно. Вартість такого сніданку, встановлена рішенням виконкому міської ради, становить 4,5 грн для всіх шкіл комунальної форми власності. Крім того, першокласники щодня отримують 150 г молока гарантованої якості.
За словами директора департаменту, обіди в групі продовженого дня оплачуються за кошти батьків. Разом з тим учні пільгових категорій отримують обіди безкоштовно.
Останні новини
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень