На модернізацію шкільних їдалень витрачено 350 тисяч гривень

17:27 13.08.2013
Всі новини
На модернізацію шкільних їдалень витрачено 350 тисяч гривень

На модернізацію обладнання шкільних їдалень в поточному році з міського бюджету було виділено 350 тис. грн.


Про це сьогодні, 13 серпня, в ході прямої телефонної лінії в газеті «Комсомольська правда в Україні» повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, стан шкільних їдалень детально вивчається з 2009 року. До цього часу столові працювали на обладнанні, яке не замінювалося 20-30 років. Робота з модернізації проводиться спільно з комунальним підприємством «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування». Так, у 2013 році для шкільних їдалень були придбані електроплити, електросковорідкі, електром'ясорубки та холодильне обладнання.

Ольга Деменко нагадала, що учні 1-4 класів отримують шкільні сніданки безкоштовно. Вартість такого сніданку, встановлена ​​рішенням виконкому міської ради, становить 4,5 грн для всіх шкіл комунальної форми власності. Крім того, першокласники щодня отримують 150 г молока гарантованої якості.

За словами директора департаменту, обіди в групі продовженого дня оплачуються за кошти батьків. Разом з тим учні пільгових категорій отримують обіди безкоштовно.
На модернізацію шкільних їдалень витрачено 350 тисяч гривень
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту