На дитячій залізниці "Мала Південна" відкрився новий сезон
13:29 01.05.2011
Всі новини

Новий сезон відкрився 1 травня на дитячій залізниці "Мала Південна" в парку ім. Горького.
В урочистому відкритті руху поїздів, присвяченому 20-річчю Незалежності України, взяли участь заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, голова Харківської облради Сергій Чернов, перший заступник начальника ГУ промисловості, транспорту і зв'язку Харківської облдержадміністрації Ігор Колот, генеральний консул Росії у місті Харкові Вселовод Філіпп, начальник Південної залізниці Віктор Остапчук.
"Міська і обласна влада, керівництво Південної залізниці з великою увагою ставляться до того, щоб "Мала Південна" працювала і розвивалася, а також допомагала нашим дітям у виборі майбутньої професії. Я з задоволенням передаю найщиріші привітання зі святом, побажання успіху і здоров'я від Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Живи завжди, "Мала Південна"!" - зазначила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.
Кращі випускники дитячої залізниці минулих років отримали грамоти та премії, а гості свята змогли покататися на поїздах, якими управляли вихованці "Малої Південної". Також були організовані концертна програма творчих колективів Палацу культури "Залізничник" та міста Харкова, вікторини та конкурси.
Довідка:
Дитяча залізниця була відкрита 8 листопада 1940 року. Рух поїздів щорічно починається 1 травня і закінчується в кінці жовтня. На "Малій Південній" працює понад 70 гуртків юних залізничників, в яких займається понад 1100 дітей. Навчання проходить за 11 основними спеціальностями залізничного транспорту. За весь час існування дитячої залізниці через неї пройшли майже 70 тис. школярів. 85% випускників "Малої Південної" йдуть у залізничні навчальні заклади.
"Міська і обласна влада, керівництво Південної залізниці з великою увагою ставляться до того, щоб "Мала Південна" працювала і розвивалася, а також допомагала нашим дітям у виборі майбутньої професії. Я з задоволенням передаю найщиріші привітання зі святом, побажання успіху і здоров'я від Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Живи завжди, "Мала Південна"!" - зазначила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.
Кращі випускники дитячої залізниці минулих років отримали грамоти та премії, а гості свята змогли покататися на поїздах, якими управляли вихованці "Малої Південної". Також були організовані концертна програма творчих колективів Палацу культури "Залізничник" та міста Харкова, вікторини та конкурси.
Довідка:
Дитяча залізниця була відкрита 8 листопада 1940 року. Рух поїздів щорічно починається 1 травня і закінчується в кінці жовтня. На "Малій Південній" працює понад 70 гуртків юних залізничників, в яких займається понад 1100 дітей. Навчання проходить за 11 основними спеціальностями залізничного транспорту. За весь час існування дитячої залізниці через неї пройшли майже 70 тис. школярів. 85% випускників "Малої Південної" йдуть у залізничні навчальні заклади.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів



























































