Мер Луганська Сергій Кравченко: Харків став набагато чистішим і гарнішим
19:22 31.05.2011
Всі новини

«Я вчився у Харкові і, порівнюючи, можу сказати, що за останні три роки Харків кардинально змінився. Він став чистішим і гарнішим», - зазначив Луганський міський голова Сергій Кравченко 31 травня на підсумковій зустрічі під час візиту делегації Луганської області до Харкова.
Мер Луганська також відзначив величезну кількість квітів на вулицях міста.
«Мене багато речей вразили. Наприклад, реклами, особливо в центрі міста, стало менше, і виглядає вона охайніше. Також я відзначив, що в місті мало маршруток, але є великі автобуси. Ми теж ідемо в себе цим шляхом», - повідомив мер Луганська Сергій Кравченко.
Також він відзначив роботу Єдиного дозвільного центру та лікарні швидкої медичної допомоги. «У мене в цілому залишилося приємне враження від міста. Думаю, ви гідно приймете Євро-2012», - підкреслив Сергій Кравченко.
Нагадаємо, 31 травня з робочим візитом у Харківській області перебувала делегація Луганської області на чолі з головою Луганської облдержадміністрації Володимиром Пристюком, головою облради Валерієм Голенком та Луганським міським головою Сергієм Кравченком.
Останні новини
12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори












































