Максим Веракса завоював третє паралімпійське «золото»

10:30 09.09.2012
Всі новини
Максим Веракса завоював третє паралімпійське «золото»

Харків'янин Максим Веракса 7 вересня втретє поспіль завоював золоту медаль у плаванні на ХIV Паралімпійських іграх у Лондоні - цього разу на дистанції 50 м вільним стилем.


Про це повідомляє сайт Паралімпіади.

Нагадаємо, раніше харківський плавець завоював медалі на дистанції 100 м вільним стилем та 200 м комплексним.

Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав Максима Вераксу з перемогою. «Ваші успіхи на Паралімпіаді - результат цілеспрямованої роботи над собою, Ваші мужність і воля до перемоги гідні захоплення. Триразовий чемпіон лондонських ігор, Ви вписали своє ім'я в історію спорту і прославили Харків і Україну. Бажаю Вам нових яскравих досягнень, медалей і світових рекордів. Щастя, здоров'я і добробуту Вам і Вашим близьким», - зазначив міський голова.

Крім того, 7 вересня у складі збірної з волейболу сидячи харків'янка Інна Осетинська здобула паралімпійську «бронзу». 
 
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту