Лікарню №30 планують перенести до жовтня 2012 року
13:28 13.10.2011
Всі новини

Харківську міську клінічну (отоларингологічну) лікарню №30 планують перенести на пр. Московський, 197.
Про це сьогодні, 13 жовтня, на засіданні постійної депутатської комісії з соціального захисту та охорони здоров'я заявив директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат.
Він зазначив, що на сьогодні будівля на вул. Гуданова, 5/7, де тепер розташована установа, - в аварійному стані і не відповідає необхідним нормам.
«Будівля по пр. Московському, 197 - недобуд на 12 тис. кв.м. Це набагато більше, ніж у тому приміщенні, де лікарня розташована сьогодні», - зазначив директор департаменту Юрій Сороколат.
Він повідомив, що на відкриття лікарні №30 по пр. Московському, 197 необхідно 99,8 млн грн.
«Звичайно, ми не зможемо покрити витрати на відкриття нового приміщення. Тому нещодавно Харківський міський голова відправив на ім'я Прем'єр-міністра України листа з проханням надати субвенцію з державного бюджету. Якщо вона надійде, то ми вже готові почати обладнувати приміщення, щоб здати його в експлуатацію вже в жовтні 2012 року. Для цього ми вже розробили проектно-кошторисну документацію», - підкреслив директор департаменту.
Останні новини
20:00 24.06.2026
Трамваї №5 і 8 у четвер змінять маршрути, а тролейбус №6 курсуватиме зі більшим інтервалом14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути