КП «Вода» і «Харківкомуночиствод» стали єдиним підприємством
13:24 04.10.2011
Всі новини

Два комунальних підприємства: КП «ВТП «Вода» і КП «Харківкомуночиствод» - з 1 жовтня об'єднані в водопровідно-каналізаційне підприємство КП КГ «Харківкомуночиствод».
Про це сьогодні, 4 жовтня, у прес-центрі Харківської міської ради заявив директор нового підприємства Іван Корінько.
Як він зазначив, об'єднання підприємств дасть змогу підвищити надійність системи водопостачання та водовідведення, а також скоротити фінансові та виробничі витрати. Одна з переваг об'єднання - можливість спільно використовувати технічні й транспортні ресурси для ремонтів і запобігати складним аварійним ситуаціям, оглядаючи мережі без розриттів за допомогою ТБ-лабораторії КП КГ «Харківкомуночиствод».
Довідка. 12 січня 2011 року на 4-й позачерговій сесії депутати Харківської міської ради ухвалили рішення про ліквідацію КП «ВТП «Вода» і приєднання його до КП КГ «Харківкомуночиствод». З 1 жовтня 2011 року КП КГ «Харківкомуночиствод» і КП «ВТП «Вода» - єдине водопровідно-каналізаційне підприємство «Харківкомуночиствод».
До цього часу Харків був єдиним містом в Україні, у якому інженерні споруди водопроводу та каналізації обслуговували різні підприємства.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів


























