Комунальники наводять лад на вулицях і в парках міста

12:45 16.04.2014
Всі новини
Комунальники наводять лад на вулицях і в парках міста

За інформацією КП «Шляхрембуд», сьогодні, 16 квітня, вулиці міста вдень прибирають 56 одиниць техніки, вночі працювали 24 машини.

Працівники підприємства прибрали з доріг 186 куб. м сміття.

Крім того, на закріплених територіях прибирають 534 робітники і 8 одиниць техніки «Компанії «СПО».

За даними Департаменту комунального господарства, прибиранням сміття, підмітанням доріжок, очищенням урн у парках і скверах займаються 223 робітники, всього прибирають 6,1 га території.

За інформацією Харківського регіонального центру гідрометеорології, завтра, 17 квітня, очікується незначна хмарність, без істотних опадів, температура вночі - 6-11 градусів вище нуля, вдень - 18-23 градусів тепла.
Комунальники наводять лад на вулицях і в парках міста
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту