Керівництво товариства «Динамо» не погоджується передати стадіон місту
13:50 22.05.2013
Всі новини

Голова фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Віктор Корж відмовляється передавати стадіон у комунальну власність міста.
Про це сьогодні, 22 травня, після сесії міської ради повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес. Він зазначив, що міська рада неодноразово подавала заяви керівництву спорткомплексу з проханням передати його місту для благоустрою та проведення на ньому міських спортивних заходів.
«Кожного разу ми отримували відмови, хоча я вважаю, що ці відмови не аргументовані. Якби територія спорткомплексу була у власності міста, ми б відповідали за неї і упорядкували її», - підкреслив Геннадій Кернес.
Частина стадіону «Динамо», поруч з парком ім. Горького, на вул. Динамівської, належить власникові компанії «DCH» Олександу Ярославському.
«Там бур'яни вище людського зросту. Напевно, власнику не цікаво облаштовувати цю територію. Швидше за все, у неї з'явиться новий інвестор», - підкреслив міський голова.
Він також зазначив, що зараз у місті є багато територій, які закріплені за юридичними та фізичними особами, що не приводять до ладу і не упорядковують свої об'єкти.
Останні новини
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень