Ігор Терехов привітав «Укренергомашини» з 89-ю річницею підприємства

Урочистості, присвячені 89-й річниці з дня заснування, пройшли сьогодні, 26 січня, в АТ «Українські енергетичні машини»».
Харківський міський голова Ігор Терехов висловив вдячність керівництву та співробітникам підприємства за те, що навіть у найважчі для країни часи вони залишаються одним із найпотужніших підприємств з виробництва турбін у всьому світі.
«Щороку ми зустрічалися тут з вами, обговорювали плани щодо розвитку міста Харкова, ділилися своїм баченням майбутнього, але зараз у наш спільний дім прийшла війна. З перших хвилин нападу окупанти обстрілювали житлові квартали, вбивали мирних людей, руйнували інфраструктуру і промисловість. Але, попри все, ми вистояли і продовжуємо працювати. Я щиро пишаюся вашим професіоналізмом і дякую за відданість справі і справжній патріотизм», - зазначив Ігор Терехов.
Кращим співробітникам підприємства були вручені Подяки міського голови.













