Харківський відеоканал «Перша столиця» відзначив 20-річчя
20:32 13.02.2012
Всі новини

Урочистості з нагоди 20-річчя відеоканалу «Перша столиця» пройшли сьогодні, 13 лютого, у Харківській обласній філармонії.
Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса керівникові відеоканалу Костянтинові Кеворкяну вручили вітальний адрес з нагоди 20-річчя медіа-проекту.
«Уже 20 років ви радуєте харків'ян цікавими і пізнавальними програмами про рідне місто. Команда професіоналів і знавців своєї справи, ви здобули визнання телекритиків. Ваші досягнення відзначені численними нагородами, але найголовніша з них - це любов глядачів», - сказано у вітальному адресі.
Під час святкування журналістів «Першої столиці» Катерину Терещенко, Вікторію Романюк і Катерину Чернявську нагородили подяками міського голови за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, всебічне та об'єктивне висвітлення діяльності міської ради та її виконавчих органів і з нагоди 20-річчя відеоканалу.
На урочистостях були присутні заступник міського голови з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, директор КП «Харківміськліфт» Анатолій Кандауров, заступник директора департаменту - начальник управління містобудування та архітектури Харківської міської ради, головний архітектор міста Сергій Чечельницький, директор Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міської ради Сергій Дульфан, депутати міськради, представники ЗМІ Харкова, творчі діячі.
Під час святкування журналістів «Першої столиці» Катерину Терещенко, Вікторію Романюк і Катерину Чернявську нагородили подяками міського голови за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, всебічне та об'єктивне висвітлення діяльності міської ради та її виконавчих органів і з нагоди 20-річчя відеоканалу.
На урочистостях були присутні заступник міського голови з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, директор КП «Харківміськліфт» Анатолій Кандауров, заступник директора департаменту - начальник управління містобудування та архітектури Харківської міської ради, головний архітектор міста Сергій Чечельницький, директор Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міської ради Сергій Дульфан, депутати міськради, представники ЗМІ Харкова, творчі діячі.
Довідка. Програма «Перша столиця» виходить на харківських каналах «Сімон», «ОТБ» і «Фора». Роботи відеоканалу ставали лауреатами різних усеукраїнських телевізійних конкурсів. У червні 2010 року автор і ведучий програми «Перша столиця» Костянтин Кеворкян став володарем призу «Зірка журналістики» серед телевізійних діячів харківського регіону.
Останні новини
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень







































