Харківські лікарні об'єднають в єдину інформаційну систему

16:28 27.04.2011
Всі новини
Харківські лікарні об'єднають в єдину інформаційну систему

Виконком міськради прийняв рішення розпочати роботи з побудови інформаційної системи закладів охорони здоров'я міста на базі Єдиної інформаційної системи Харківської міськради та її виконавчих органів.

Реалізацією проекту буде займатися КП «Міський інформаційний центр». Як повідомили на підприємстві, застосування сучасних комунікаційних технологій для збору, обробки та аналізу статистичної інформації про стан здоров'я населення, а також про ресурси охорони здоров'я та даних щодо їх використання дозволить більш раціонально використовувати обмежені фінансові, матеріальні та трудові ресурси медичних установ міста.
Нагадаємо, в рамках підготовки Харкова до ЄВРО-2012 КП «МІЦ» вже об'єднало управління станції швидкої медичної допомоги та 10 її підстанцій в єдину інформаційну мережу за допомогою оптоволоконних каналів передачі даних. Крім того, доступ до мережі інтернет через високошвидкісні оптоволоконні канали вже одержала міська дитяча поліклініка № 7. Якісний і відмовостійкий зв'язок на основі сучасних телекомунікаційних технологій і високошвидкісних каналів передачі даних дозволить службі швидкої медичної допомоги збільшити швидкість передачі викликів на підстанції, впровадити систему отримання відомостей про знаходження бригад у будь-який момент, ефективно аналізувати і планувати діяльність служби.
Харківські лікарні об'єднають в єдину інформаційну систему
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту