Харківська міліція проводить День відкритих дверей
12:45 14.12.2012
Всі новини

День відкритих дверей служб та підрозділів харківської міліції проходить сьогодні, 14 грудня, у Палаці культури Головного управління МВС України в Харківській області.
Для ознайомлення відвідувачів з роботою міліції в холі Палацу культури презентовано близько двох десятків структурних підрозділів МВС. Свої стенди виставили управління карного розшуку, боротьби з організованою злочинністю, боротьби з кіберзлочинністю, управління Державної служби охорони, інформаційно-аналітичного забезпечення, цивільної безпеки, боротьби з незаконним обігом наркотиків, управління державної служби боротьби з економічною злочинністю, а також слідче управління, експертно-криміналістичний центр, кінологічний центр, Державтоінспекція, батальйон «Беркут», спеціальний батальйон судової міліції «Грифон» та відділ кримінальної міліції у справах дітей.
Правоохоронці розповідають про діяльність міліції в умовах нового Кримінально-процесуального кодексу України, про порядок прийому на службу в органи внутрішніх справ і прийом звернень громадян.
На відповідних стендах відвідувачі можуть ознайомитися з різними видами зброї, яка перебуває на озброєнні підрозділів, з робочими наборами співробітників експертно-криміналістичного центру, поспілкуватися з інструкторами-кінологами, а також із державними автоінспекторами, які пояснять принципи роботи апаратів «Візир», «TrueCam» тощо.
Одночасно в холі ПК Міліції проходить виставка картин і вишивки, авторами якої є правоохоронці.
У День відкритих дверей харківську міліцію відвідали діти зі шкіл та інтернатів Харкова, а також учні спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей міліції ХНУВС». Для маленьких харків'ян правоохоронці підготували концерт за участю професійно-аматорського міліцейського театру «Діти майбутнього» при ГУ МВС України в Харківській області.
«Ми намагаємося передавати досвід і навчати молодь - як власних дітей, так і тих, хто приходить до нас на службу. Ви знаєте, як у нас ставляться до міліції, але - хоч і рідко - ми чуємо подяку на свою адресу. І ми з радістю чекаємо, коли люди до нас приходять, у тому числі і на Дні відкритих дверей, дивляться, чим займається міліція, оцінюють нашу роботу. Практику відкритості правоохоронних органів ми ввели ще 4-5 років тому - ми навіть проводили День відкритих дверей на вулиці, біля УВС. Ми демонструємо свою спецтехніку і озброєння, даємо спробувати зброю. Таке було, і таку практику ми продовжуватимемо», - зазначив перший заступник начальника ГУМВС України в Харківській області - начальник слідчого управління Микола Фоменко.
За його словами, під час Дня відкритих дверей городяни найбільше цікавляться стендами спеціальних підрозділів, де представлені зброя та спецзасоби, а також стендами експертно-криміналістичного центру, де продемонстрована вилучена зброя, предмети і знаряддя злочинів.
Останні новини
17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни13:35 26.06.2026
ЄЕК ООН наголосила на важливості підготовки інвестиційних проєктів для відновлення міст10:10 26.06.2026
Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова09:09 26.06.2026
Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури20:45 25.06.2026
Ігор Терехов обговорив на URC 2026 роль самоврядування у відбудові України20:06 25.06.2026
Олександр Новак зустрівся з керівником офісу УВКБ ООН у Харкові19:20 25.06.2026
Ігор Терехов підписав меморандум про співпрацю АПМГ з польськими містами
























































































































































