Харків'яни перемогли на чемпіонаті України зі стрільби з лука
13:19 22.04.2013
Всі новини

Чоловіча команда харківських лучників у складі Віктора Рубана, Олександра Сердюка та Дмитра Ловчікова завоювала золото на чемпіонаті України зі стрільби з лука.
В особистому заліку серед чоловіків представник харківської Школи вищої спортивної майстерності Віктор Рубан виграв срібну медаль, а у жіночому заліку харків'янка Вікторія Коваль завоювала бронзову нагороду. У змішаних змаганнях команда Харків-ШВСМ у складі Віктора Рубана та Вікторії Коваль посіла друге місце.
У командному заліку серед жінок харківські лучниці Вікторія Коваль, Ніна Мильченко та Катерина Ксенофонтова завоювали срібні нагороди. В юнацьких змаганнях представниці Харківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Дар'я Павліченко, Марина Веселовська і Римма Гарамова завоювали бронзові медалі.
Чемпіонат України, який проходив з 14 по 19 квітня у місті Нова Каховка, став офіційним відбором на змагання вищого рангу. У ньому взяли участь більше 130 спортсменів різних шкіл і клубів з 6 областей України (Харківської, Чернівецької, Львівської, Сумської, Рівненської, Донецької), а також з міста Києва та АР Крим.
Останні новини
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень