Харків проводить семінар для керівників ЄДЦ України
11:39 16.08.2012
Всі новини

Семінар для представників обласних дозвільних центрів проходить сьогодні, 16 серпня, у готелі «Харків».
У ньому беруть участь представники всіх ЄДЦ України та Автономної Республіки Крим.
Під час семінару відбулася презентація харківського дозвільного центру «Обласний дозвільний центр. Досвід створення та організації роботи». Учасники заходу обговорюють останні законодавчі нововведення у сфері дозвільної системи, шляхи створення та роботи центрів, а також можливості обміну досвідом.
На семінарі Харків представляють директор Департаменту підприємництва та споживчого ринку Андрій Проскурін та заступник директора департаменту - начальник управління підприємництва та дозвільних процедур Тетяна Чечетова-Терашвілі, начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації Денис Ткачов. Також на заході присутній перший заступник голови Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва України Олександр Потімков.
Нагадаємо, учора, 15 серпня, керівники дозвільних центрів України відвідали Єдиний дозвільний центр міста Харкова.
Останні новини
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути
































