Гуртожиток КП «Харківміськліфт» здадуть в експлуатацію до кінця року
16:32 07.10.2011
Всі новини

Гуртожиток комунального підприємства «Харківміськліфт» по вул. Фонвізіна, 16а здадуть в експлуатацію до кінця 2012 року.
Про це сьогодні, 7 жовтня, заявив директор підприємства Анатолій Кандауров.
Він зазначив, що на сьогодні в гуртожитку поміняли всі внутрішньобудинкові інженерні мережі, вікна, двері, перекрили дах. Мешканці вже роблять ремонт у своїх кімнатах - їх у п'ятиповерховій будівлі 120. Також на прилеглій території є спортзал. Завтра на ньому почнуть ремонтувати дах.
Як розповів Анатолій Кандауров, по 10 квартир «Харківміськліфт» подарує КП «Харківкомуночиствод» і КП «Харківські теплові мережі» за допомогу в благоустрої і ремонті будинку.
Директор комунального підприємства відзначив, що будівля по вул. Фонвізіна, 16а раніше перебувала в господарському віданні КП «Міськелектротранс». У зв'язку з тим, що це підприємство не могло забезпечити утримання будинку, 15 років будівля перебувала в оренді. Три місяці тому, рішенням виконкому, будинок передали на баланс підприємству «Харківміськліфт», після чого в ньому почали ремонт.
Останні новини
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції