Гуртожиток КП «Харківміськліфт» здадуть в експлуатацію до кінця року

16:32 07.10.2011
Всі новини
Гуртожиток КП «Харківміськліфт» здадуть в експлуатацію до кінця року

Гуртожиток комунального підприємства «Харківміськліфт» по вул. Фонвізіна, 16а здадуть в експлуатацію до кінця 2012 року.


Про це сьогодні, 7 жовтня, заявив директор підприємства Анатолій Кандауров.
Він зазначив, що на сьогодні в гуртожитку поміняли всі внутрішньобудинкові інженерні мережі, вікна, двері, перекрили дах. Мешканці вже роблять ремонт у своїх кімнатах - їх у п'ятиповерховій будівлі 120. Також на прилеглій території є спортзал. Завтра на ньому почнуть ремонтувати дах.
Як розповів Анатолій Кандауров, по 10 квартир «Харківміськліфт» подарує КП «Харківкомуночиствод» і КП «Харківські теплові мережі» за допомогу в благоустрої і ремонті будинку.
Директор комунального підприємства відзначив, що будівля по вул. Фонвізіна, 16а раніше перебувала в господарському віданні КП «Міськелектротранс». У зв'язку з тим, що це підприємство не могло забезпечити утримання будинку, 15 років будівля перебувала в оренді. Три місяці тому, рішенням виконкому, будинок передали на баланс підприємству «Харківміськліфт», після чого в ньому почали ремонт.
 
 
Гуртожиток КП «Харківміськліфт» здадуть в експлуатацію до кінця року
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту