Громадська рада при обладміністрації висловила позицію з ситуації в країні

18:00 23.01.2014
Всі новини
Громадська рада при обладміністрації висловила позицію з ситуації в країні

Проект заяви з питання політичної ситуації в Україні затвердила сьогодні, 23 січня, Громадська рада при Харківській обласній державній адміністрації.


У заяві, зокрема, йдеться, що члени Громадської ради з почуттям великої тривоги і обуренням спостерігають за подіями в Києві і розцінюють дії активістів мітингів як екстремізм.

«Життя ще раз підтвердило, що екстремісти не визнавали і не визнають конституційного права кожного громадянина на вільне волевиявлення, що вони знаходяться поза правовим полем демократичної держави і готові, використовуючи методи насильства і провокацій, поставити країну на межу громадянської війни і межу розпаду держави», - йдеться у зверненні.

Громадська рада при ХОДА підтримала заяви Харківських обласної та міської рад і звернулася до керівництва міста та області з вимогою і далі проводити політику злагоди та єдності, робити все можливе для стабільної роботи всіх трудових колективів міста та області.

Документ буде доопрацьований і опублікований на сайті Громадської ради при ХОДА.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту