Геннадій Кернес привітав учителів Київського району
17:47 08.10.2012
Всі новини

Урочистості, присвячені Дню вчителя, пройшли сьогодні, 8 жовтня, у ККЗ «Україна» для вчителів Київського району.
У святі взяли участь Харківський міський голова Геннадій Кернес і народний депутат України Ірина Бережна.
«Я вітаю з професійним святом людей, які роблять величезний внесок в освіту, своєю працею, бажанням роблять наше життя яскравішим, кращим, добрішим. Значення вчителя в суспільстві неоціниме, і дуже важливо, щоб сьогодні ви відчували турботу з боку влади, а також повагу і шану», - підкреслив міський голова.
У свою чергу, Ірина Бережна зазначила, що для Харкова це свято має особливе значення, адже місто є загальноукраїнським лідером у сфері освіти. «Це свято великих людей, мудрості, доброти, турботи. Ви обрали благородну професію, тому що вчити і викладати - це покликання. Ви даруєте частинку теплоти своїм учням, тому сьогодні, напевно, не знайдеться людини, яка б не згадував своїх учителів. Тільки ви можете підібрати ключ до дитячого серця, і ви залишаєте в наших душах незгладимий слід», - підкреслила нардеп.
Геннадій Кернес та Ірина Бережна також привітали директора Департаменту освіти Ольгу Деменко з наданням звання «Заслужений працівник освіти України».
Найкращим працівникам освіти вручили почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради, подяки Харківського міського голови, а також нагрудні знаки «Відмінник освіти України» та почесні грамоти Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України.
На завершення офіційної частини для учасників урочистостей відбувся святковий концерт.
Довідка. Усього в Київському районі працює 70 закладів освіти, у тому числі 34 загальноосвітніх навчальних заклади (16 тис. 775 учнів), 30 дошкільних навчальних закладів (5220 вихованців), 6 позашкільних навчальних закладів (3791 учень). У 2012 році додатково відкрито дві групи для 40 малюків у дитячих садках №123 і 464. В установах освіти району працює 2931 людина, у тому числі 1893 педагоги.
До нового 2012/2013 навчального року відкрили один стадіон (гімназія №172), сім шкільних спортивних майданчиків, встановлено 13 комп'ютерних комплексів. Відремонтовано 10 покрівель, дві спортзали, дві актові зали, вісім харчоблоків, приміщення двох груп у дитсадках, замінено вікна в 10 школах та 18 дитячих садках, а також установлено нові огорожі навколо семи шкіл і двох дитячих садків.
Останні новини
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути









































































































