Геннадій Кернес вітає єврейську громаду Харкова зі святом Пурим

09:50 07.03.2012
Всі новини
Геннадій Кернес вітає єврейську громаду Харкова зі святом Пурим

Дорогі харків'яни! Від усього серця вітаю єврейську громаду нашого міста зі світлим святом Пурим. За переказами, цей день настільки ж великий, як і той, коли на горі Синай євреям була дана Тора.


Проводячи Пурим у веселощах, обмінюючись подарунками, євреї діляться радістю і любов'ю з усіма жителями Харкова.

Бажаю міцного здоров'я, душевного тепла, невичерпної енергії, щастя і добробуту! Хаг Пурим Самеах!

Харківський міський голова Геннадій Кернес
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту