Геннадій Кернес привітав жителів міста-побратима Цетіньє з національним святом

15:26 31.05.2012
Всі новини
Геннадій Кернес привітав жителів міста-побратима Цетіньє з національним святом

Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав мешканців міста-побратима Цетіньє з національним святом – Днем Незалежності Чорногорії.


«У цей знаменний день хочу побажати Вам міцного здоров’я та успіхів у праці, а мешканцям міста-побратима Цетіньє – миру, добра, злагоди і достатку. Користуючись нагодою, хочу запевнити Вас у щирій дружбі й висловити впевненість у подальшому розвитку співробітництва між містами-побратимами Харковом і Цетіньє», - сказано в привітанні Геннадія Кернеса, адресованному на ім’я градоначальника міста Цетіньє Александара Богдановича.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту