Геннадій Кернес привітав віце-президента Асоціації міст України

09:16 05.06.2012
Всі новини
Геннадій Кернес привітав віце-президента Асоціації міст України

Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 5 червня, привітав з ювілеєм віце-президента виконавчої роботи Асоціації міст України Мирослава Пітцика.


«Висока відповідальність, енергійність, працьовитість та компетентність здобули Вам велику повагу серед колег та працівників органів місцевого самоврядування України. Величезний організаторський талант, життєвий досвід, професіоналізм і цілеспрямованість стали фундаментом Вашої праці в ім’я добробуту міст України», - сказано у вітальному адресі міського голови.

Геннадій Кернес також відзначив вагомий внесок Мирослава Пітцика у розвиток місцевого самоврядування Слобожанщини, подякував за партнерство та плідну співпрацю і побажав щастя, міцного здоров’я, родинного затишку та здійснення всіх планів і задумів.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту