Геннадій Кернес привітав колектив заводу «ФЕД» з Днем машинобудівника
17:21 10.10.2012
Всі новини

Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 10 жовтня, узяв участь у святкуванні Дня машинобудівника, яке пройшло на Харківському машинобудівному заводі «ФЕД».
«Я із задоволенням приходжу у ваш колектив. Тому що ви дуже відповідальні, серйозні і досвідчені люди. Коли розвалилося машинобудування Радянського Союзу, ви знайшли собі місце в незалежній Україні. Заслуги трудового колективу відображаються в тому числі і в тих почесних нагородах, які ви отримуєте. Спасибі за вашу працю, за ваше бажання, за те, що ми разом виводимо Харків на позиції лідера в Україні. Кожному з вас і вашим родинам бажаю щастя, здоров'я і добробуту», - зазначив Геннадій Кернес.
Також на святі був присутній народний депутат України Валерій Писаренко, який приєднався до привітань.
«Технології, які тут розвивають, не повинні залишатися на папері, не повинні тільки демонструватися і конструкції, які тут створюють. Об'єднавши зусилля, ми зможемо багато чого досягти. Я бажаю, тепла і затишку у ваших будинках, щастя вам і успіхів», - звернувся до присутніх Валерій Писаренко.
Геннадій Кернес нагородив найкращих працівників заводу почесними грамотами виконавчого комітету Харківської міської ради та подяками Харківського міського голови.
Грамоти отримали токар Олександр Пасічник, пружинник Валентина Сіренко. Подяки міського голови оголошено токарю Євгенові Ярмаку, а також начальнику цеху Сергію Даньшину.
Крім того, колектив заводу привітав президент Науково-виробничої корпорації «ФЕД» Олександр Жданов. Він повідомив, що за останні дев'ять місяців виробництво продукції зросло на 102%, реалізації - також на 102%, продуктивність праці - на 104%, зарплата - на 108% і в середньому по заводу становить 4130 грн. Очікуваний прибуток підприємства за дев'ять місяців цього року - 120 млн грн.
Довідка. Харківський машинобудівний завод «ФЕД» заснований в 1927 році. На сьогодні це найбільше в СНД підприємство з серійного виробництва та ремонту електроприводних насосних станцій, гідронасосів, гідромоторів, паливо- і гидрорегулювальної апаратури для авіації та інших галузей машинобудування.
Продукція заводу застосовується практично на всіх типах літаків і вертольотів, що випускаються в країнах СНД, і експлуатується більш ніж у 60 країнах світу.
Уперше в Україні на підприємствах корпорації «ФЕД» організовано серійне виробництво агрегатів для першого українського форсажного газотурбінного двигуна АІ-222К-25Ф. Спільно з Національним аерокосмічним університетом «ХАІ» на «ФЕДі» створено першу в СНД кафедру авіаційного агрегатобудування.
На заводі немає заборгованості перед бюджетом, із заробітної плати, енергоносіїв і перед Пенсійним фондом.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів



























































































































































