Геннадій Кернес: Нові норми водоспоживання затвердимо до кінця року

Нові норми споживання холодної води в місті Харкові повинні бути затверджені до кінця 2016 року.
Про це сьогодні, 14 вересня, на сесії Харківської міської ради повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.
«Норми споживання вираховують в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова. Як тільки вони передадуть нам відповідні цифри, ми будемо їх обговорювати, в тому числі з депутатами, і до кінця року повинні прийняти рішення про нові норми водоспоживання», - зазначив мер.
Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач, щоб встановити нові норми споживання холодної води, необхідно провести кілька вимірів взимку і влітку, оскільки витрати холодної води в ці періоди відрізняються.
«У серпні були проведені останні вимірювання. Всі акти ми передали до університету. Вони зроблять свій висновок і передадуть свої розрахунки назад до міськради», - повідомив директор департаменту.
Нагадаємо, що перерахунок норм водоспоживання для жителів міста Харкова проводиться згідно з розпорядженням Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Для цього в дев'яти адміністративних районах Харкова було відібрано 200 будинків, в підвалах яких встановлені прилади обліку води. З них 108 - це багатоповерхові будинки, а 92 розташовані в приватному секторі. У кожному з них попередньо був проведений поточний та капітальний ремонт систем водопостачання та водовідведення. В результаті вимірів будуть вирахувані середні значення споживання води.
