Геннадій Кернес: Ми готові працювати з тим, хто побудує на Пушкінській, 2 гідну споруду(додано відео)
15:07 23.12.2011
Всі новини

Передача земельної ділянки по вул. Пушкінській, 2 у власність міста - черговий крок до наведення ладу на цій території.
Про це сьогодні, 23 грудня, по завершенні сесії Харківської міської ради повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.
Нагадаємо, 8 грудня Харківський апеляційний господарський суд підтвердив законність рішення господарського суду Харківської області від 15 вересня 2011 року. Згідно з цим рішенням ТК ТОВ з іноземними інвестиціями фірма «Харків-Москва» зобов'язували повернути земельну ділянку по вул. Пушкінській, 2 територіальній громаді міста Харкова, привести її в придатний для використання стан.
«Ця робота була спрямована на захист і харків'ян, і тих пам'яток архітектури, які розташовані в центральній частині міста (зокрема бібліотеки Короленка), і архітектурного вигляду Харкова в цілому. Але цю роботу ще не завершено. Передача земельної ділянки у власність громади - це тільки один крок назустріч наведенню ладу на цій території», - зазначив міський голова.
Геннадій Кернес уточнив, що головному архітекторові Харкова доручено розглянути архітектурні завдання на той випадок, якщо в міста з'являться можливості залучити інвестиції для подальшого будівництва по вул. Пушкінській, 2.
Як підкреслив Харківський міський голова, цільове призначення майбутньої будівлі визначить містобудівна рада.
«Тому не будемо забігати вперед, головне, що сьогодні ми чітко розуміємо: фірма, яка орендувала цю ділянку, її забудовою вже займатися не буде. Їй належить тільки навести там разом з нами лад. Усе інше вирішиться в роботі з тим, хто виявить бажання побудувати на цьому місці гідну споруду. Будемо працювати!» - додав Геннадій Кернес.
Геннадій Кернес уточнив, що головному архітекторові Харкова доручено розглянути архітектурні завдання на той випадок, якщо в міста з'являться можливості залучити інвестиції для подальшого будівництва по вул. Пушкінській, 2.
Як підкреслив Харківський міський голова, цільове призначення майбутньої будівлі визначить містобудівна рада.
«Тому не будемо забігати вперед, головне, що сьогодні ми чітко розуміємо: фірма, яка орендувала цю ділянку, її забудовою вже займатися не буде. Їй належить тільки навести там разом з нами лад. Усе інше вирішиться в роботі з тим, хто виявить бажання побудувати на цьому місці гідну споруду. Будемо працювати!» - додав Геннадій Кернес.
Останні новини
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень










































































































































































